تولید کننده انواع لباسهای مجلسی و شب زنانه

شما اینجا هستید : 

 • انواع لباس شب گیپور | کد 9110

  • 8-18

  • سایز بندی :

  • مشکی

  • رنگبندی :

  • ایران

  • ساخت كشور :

  • مژگان

  • مدل :

  • عدد

  • واحد شمارش :

رعایت نکات زیر نیز می تواند هنگام شست وشوی لباس ها مفید باشد:

- همواره قبل از ریختن لباس ها در ماشین لباسشویی، جیب های لباس را به دقت وارسی کنید چون ممکن است محتویات جیب شامل کارت، چک یا اوراق با ارزش از این قبیل باشد. حتی یک دستمال کاغذی در جیب لباس می تواند مشکلات فراوانی را برای شما به بار آورد. دستمال کاغذی در آب از هم باز می شود و به صورت پرز به تمام لباس ها می چسبد.

- در جداسازی لباس های سفید و رنگی از یکدیگر دقت کنید.

- هنگام تنظیم درجه ماشین لباسشویی با توجه به جنس و نوع لباس ها درجه مناسب را انتخاب نمایید.

- هنگام شست وشوی لباس ها آنها را خوب آبکشی کنید زیرا باقی ماندن مواد شوینده در الیاف لباس می تواند موجب بروز انواع حساسیت های پوستی به ویژه در کودکان شود.

- زیپ لباس های زیپ دار را قبل از انداختن آنها در ماشین لباسشویی ببندید تا موجب نخ کش شدن لباس های دیگر نشوند و با دوختن و محکم کردن دکمه های شل شده مانع از گم شدن آنها شوید.

- لباس های ظریف سنگدوزی یا منجوق دوزی و ... را که احتمال دارد در ماشین لباس شویی بر اثر برخورد با سایر البسه خراب شوند یا به سایر لباس ها صدمه بزنند، در کیسه توری بیاندازید (این کیسه ها به صورت آماده در بازار موجود است).

- لباسهایی که از بعضی پارچههای ضخیم مثل ماهوت و مخمل تهیه میشود و خیلی زود انواع و اقسام پرزها مخصوصا مو را به خود میگیرد که نه با تکان دادن پاک میشوند و نه با برس کشیدن برای زدودن همه نوع پرز از روی این گونه لباسها تکهای نوارچسب بردارید و به آرامی روی قسمتهای پرز گرفتهی لباس بکشید . خواهید دید که همه موها و پرزها به آسانی جذب نوارچسب خواهند شد .

__________________________________________________________


شستن لباسهای استرج و کشی:

- در نظرداشته باشید که هرگز این لباسها را پس از شستن روی طناب آویزان نکنید، زیرا سرازیر شدن آب، باعث کش آمدن لباس می شود و زیبائی خود را از دست می دهد . به همین منظور همیشه بعد از شستن، آنها را در سبد گذاشته ، بگذارید تا خشک شود . با اینکارهیچ صدمه ای به لباس شما وارد نمی شود.

__________________________________________________________

شستن لباس با نوشابه:

- اگر لباسهای شما بسیار کثیف شدند، می توانید از نوشابه گاز دار کمک بگیرید. به این صورت که یک شیشه نوشابه را همراه با پودر لباسشویی روی لباسهای کثیف بریزید و به طور معمولی آنها را بشویید. خواهید دید که لباسها چقدر تمیز می شوند.

__________________________________________________________

آویزان کردن لباس بر روی طناب لباس:

- برای اینکه کمتر به اتو کردن احتیاج داشته باشید، می توانید ازچوب لباسی استفاده کنید . چوب لباسی را در داخل لباس قرار دهید، به همان صورتی که می خواهید لباس را داخل کمد قراردهید ، بعد چوب لباسی را به طناب آویزان کنید. با این روش هم حجم کمتری گرفته می شود و هم کمتر چروک می شود . یا این که لباس ها را از یقه به طناب با گیره آویزان کنید.

__________________________________________________________

طریقه اتو کردن آستینها :

- برای اتو کردن آستینها، ژاکت یا لباس مورد نظر را آویزان کنید و آستین را به صورت افقی بر روی میز اتو قرار دهید و اتو بکشید.

__________________________________________________________

طریقه اتو کردن سرشانه لباس:

- در بسیاری از میزهای اتو قسمتی برای اتو کردن سرشانههای لباس تعیین شده است. اگر شما میز اتو ندارید و میخواهید سرشانه کت یا ژاکت و ... را اتو کنید چه میکنید؟ یک حوله را تا کرده و دور دست خود بپیچید و در زیر قسمت شانه بگذارید و اتو را آرام روی شانه ی لباس بگذارید.
__________________________________________________________

طریقه اتو کردن پارچه ی ظریف:

- پارچههای ظریف، ممکن است با اتوکشی، خیلی زود آسیب ببینند. در این گونه موارد توصیه میشود یک دستمال سفید بدون پرز و کتانی که الیاف آن روی پارچه ظریف جا نیندازد، برای اتوکشی پارچههای ظریف داشته باشید و پارچههای ظریف را زیر دستمال نازک پهن کنید و به اتو کردن خود ادامه دهید.

__________________________________________________________

از بین بردن خط اتو:

- اسفنجی آغشته به سرکه سفید را روی محل مورد نظر بمالید تا خط اتوی قبلی برطرف شود. سپس شلوار را بشویید و دوباره اتو کنید.

__________________________________________________________

نکاتی در مورد انتخاب لباس مهمانی:

1-انتخاب پیراهن قرمز یا مشکی کوتاه همیشه عالی است و هیچوقت با پوشیدن چنین لباسی بد و نامناسب به نظر نمیرسید.

2-لباسهای خیلی مجلسی و تجملی خود را با لباسهای معمولی ترکیب کنید. یک بلوز خیلی شیک را با شلوار جین بپوشید یا یک شلورا فلانل( نوعی پارچه پشمی) خاکستری را با تاپ ابریشمی ست کنید. یک لباس میهمانی فوری!

3-چیزهایی را که هیچوقت با هم نمیپوشید، با هم ست کنید تا ظاهری کاملا متفاوت خلق کنید.

4-اگر قرار است برای میهمانی لباس بخرید، سعی کنید لباس ویژه و خاصی بخرید که بتوانید آن را بیشتر از یک میهمانی بپوشید و تا مدتی بتوانید از آن استفاده کنید و مد باشد.

5-یک کیف یا کفش مدروز خودبهخود ظاهر شما را به روز میکند. برای جاذبه بیشتر میتوانید کفش براق ساتن را امتحان کنید.

6-لباس، کفش،کیف و سایر لوازم جانبی براق و فلزی نمونههایی کلاسیک و مد هستند و در سراسر بهار 2009 قابل استفاده است.

7-شلوار را فراموش نکنید. یک کت شلوار رسمی، لباسی بسیار مناسب و عالی برای میهمانی است.

  • ایران - تهران -

  • نشانی :

  • +98 - 021 - 33111740 - - 33952731 - - 09121072475

  • تلفن:

  • +98 - 021 - 33111740

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

تولیدی پوشاک زنانه جامک

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    8900

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 54.234.113.1

دفتر مرکزی :

تلفن  : +98 - 021 - 33111740 - - 33952731 - - 09121072475

فکس : +98 - 021 - 33111740

نشانی : ایران - تهران -