سفر با شاهین پرواز را تجربه کنید!!

شما اینجا هستید : 

 • قیمت تور ترکیبی آنتالیا استانبول

  • قیمت تور ترکیبی آنتالیا استانبول

  • نام تور برنامه ریزی شده :

  • files\7932\Products\28019-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 1 :

  • files\7932\Products\28019-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 2 :

  • files\7932\Products\28019-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 3 :

@@@@@*****<<<<<تور فاقد اعتبار میباشد >>>>>*****@@@@@

خدمات :

بليط رفت و برگشت ( استانبول ) با هواپیمایی قشم ایر و پرواز داخلی استانبول- آنتالیا- استانبول ( پگاسوز ) ، 3 شب اقامت در استانبول با صبحانه و یک گشت شهری با ناهار ، 4 شب اقامت در آنتالیا با صبحانه ناهار شام و نوشیدنی ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی سامان ، راهنمای پارسی زبان

توضیحات :

* نرخ کودک بدون تخت 1.295.000 تومان می باشد .

* درصورت درخواست صندلی بیزینس کلاس با کترینگ بیزینس در مسیر استانبول مبلغ 150.000 تومان به پکیج فوق اضافه می گردد .

* ارائه کپی پاسپورت در هنگام رزرو جهت بیمه مسافرتی الزامی است.در غیر این صورت آژانس شاهین پرواز هیچ مسئولیتی جهت بیمه ندارد ._______________________________________________________

آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای ساحلی جنوب غربی ترکیه در کنار دریای مدیترانه است که بواسطه تاریخ کهن و غنی ،دریای آرام و چشم نواز ،آفتاب همیشگی و سایر مناظر طبیعی از دیر باز مورد توجه جهانگردان قرار گرفته و پیشرفت صنعت جهانگردی به همراه متنوع ترین و پیشرفته ترین امکانات رفاهی و تفریحی در سطح جهانی موقعیت ویژه ای برایش به ارمغان آورده است.

موقعیت جغرافیایی:

از ارتفاعات کوههای ترس که بلندترین قله هایش به3086 متر میرسد رودخانه های متعددی به سمت دریای مدیترانه جاری است که هر کدام در مسیر خود مناظر حیرت انگیز را بوجود آورده و همه ساله میلیونها جهانگرد را با زیباییهای خود شگفت زده می کند .

دشتهای حاصلخیز این منطقه تنوع محصولات زراعی و باغی مانند پرتقال، لیمو، گیاهان زینتی، دارویی نظیر پنبه، کنجد، انواع سبزیجات و جالیز، دشتهای پوشیده از گیاهان و گلهای وحشی با ارزشهای طبی، را سبب گردیده و بهمراه جنگلهای انبوه علاوه برایفای نقش مهم در صنعت کشاورزی مناظری چشم نواز را فراهم آورده است.

آب و هوای آنتالیا با تغییرات کم فصلی، معتدل و گرم بشمار میرود. دمای هوای زمستان بندرت از 5 درجه سانتی گراد پایین می آید و با فاصله کمی از آنتالیا قادر به انجام اسکی در دامنه کوههای ترس خواهید بود. بارانهای موسمی و طوفانهای ناگهانی از ویژگیهای زمستان و بهار آنتالیا بوده و بارش برف از پدیده های نادر این منطقه میباشد.

_______________________________________________________

تاریخ:

آنتالیا با سایه روشنهای گذشته و حال تصویری همگون از حیات سنتی و زندگی مدرن ارائه میدهد. بنا بر اکتشافات باستان شناسان زندگی انسان در این منطقه به 50 هزار سال پیش بر می گردد و شواهد آن در غاری بنام Karain به فاصله 27 کیلومتری آنتا لیا کشف و امروزه از پر بیننده ترین اماکن طبیعی آنتالیا بشمار می آید.

منطقه آنتالیا در سال 546 قبل از میلاد به تصرف کورش هخامنشی در آمده و تا حمله اسکندرمقدونی تحت سلطه سلسله هخامنشیان بوده است.

بنا بر روایات تاریخی دو منطقه Silyon و Termessos به سختی به تصرف اسکندر در آمده که نشانگر اهمیت این منطقه از دیر باز بوده و حاصل آن تغییر و تحولات وسیع فرهنگی از گذشته تا حال می باشد.

در سال 188 قبل از میلاد حکومت این منطقه به دولت پرگامون واگذار گردید و بین سالهای 159 تا 138 قبل از میلاد شهر آنتالیا توسط آتالوس دوم بنا گردید و به آن لقب بهشت روی زمین داده شد.

از سال 43 قبل از میلاد تا 200 سال پس از میلاد حکومت کل منطقه در اختیار Likya (لیکی یایی ها) قرار گرفت که آنها Patara را بعنوان مرکز حکومت خود انتخاب و در منطقه آنتالیای بزرگ از شرق به غرب در مناطقی مانند:
Xanthos , Patara , Antiphellos , Kyaneai , Simena
Myra , Theimioussa , Arykanda , Limyra , Olympos
Phaselis , Termessos , Antalya , Perge , Selge
Aspendos , Side
از خود باقی گذاشته اند و از اوایل قرن سوم با ترویج مسیحیت و حملات پیاپی و غنیمت گیری اعراب مردم این منطقه را به مهاجرت به سمت آناتولی مرکزی وادار ساخت.

در این دوران سخت اسقف منطقه Myra بنام نیکلاس با پوشیدن لباسی سبز و توزیع هدایا باعث شادی و امیدواری مردم روستاهای ناحیه بود بنا به روایاتی او بابانوئل معروف است که راه او نیز توسط دیگران دنبال شده و امروز بعنوان سمبل جشن کریسمس برای دنیای مسیحیت ارزش ویژه ای دارد.

در سال 1207 میلادی قیاس الدین کیخسرو سراسر منطقه را به تصرف سلجوقیان در آورده و درشهرهایی مثل آنتالیا و آلانیا به ترویج معماری سلجوقی پرداخت.

شهر قدیمی در مرکز آنتالیا:

شهر قدیمی آنتالیا توسط رومی ها بنا گردید و با دیوارهایی بلند که به دریا ختم شده محاصره وتحت حفاظت بوده است از این رو امروزه بنام قلعه معروف میباشد.

این شهر که در دوره سلجوقی توسعه یافته و به بندر گاهی تبدیل گردیده از آثار مهم تاریخی منطقه بحساب میآید و پیوند زیبای گذشته و حال یکی از جاذبه های ویژه این قلعه میباشد.
طرح و ساختار خانه های باستانی قلعه نه تنها از نظرمعماری پر بهاست بلکه باز گوی شیوه زندگی، آداب و سنن و روابط اجتماعی مردم آن زمان میباشد.

خیابانهای قلعه تنگ بوده وغالبا از بندر گاه به طرف بالای قلعه به موازات دیوارها کشیده شده اند.

داخل قلعه خانه های گوناگونی دارد که نمایانگر قدرت اقتصادی مالکان آن زمان میباشد، اما وجه مشترک آنها این است که همگی از چوب و سنگ ساخته شده، تمامی آنها دارای دو جبهه بوده یکی به طرف خیابان که معمولا طبقه پایین آن کم پنجره و دیگری به سمت باغچه با درب و پنجره های بیشتر. آشپزخانه و انبار واطاق خدمتگزاران در طبقه پایین قرار داشته و صاحب خانه از طبقات بالا استفاده میکرده است.

خانه های قلعه امروز بدون تغییر معماری بازسازی شده و با عناوین مراکز تفریحی و پانسیون در خدمت جهانگردان قرار دارد.
بندر گاه پایین قلعه دومین بندر گاه مهم ترکیه بحساب می آمده که امروزه فقط لنگر گاه قایقهای تفریحی است و بیشتر بعنوان گردشگاه از آن استفاده میشود.

_______________________________________________________

آب و هوا :

آنتالیا دارای آب و هوای خاص مدیترانه ای با تابستان های آفتابی و زمستانهای معتدل است.از اواسط ماه فروردین تا آبان ( آوریل، نوامبر ) برای شنا مناسب است.متوسط دمای هوا در تابستان 28 درجه سانتیگراد و دمای آب 27 درجه سانتیگراد است.

گشت روزانه :

چه چیزی می تواند جذاب تر از دیدن چشم انداز های رویایی ، کوههای سر به فلک کشیده و رنگهای باشکوه و دریا و گیاهان باشد؟ اطراف آنتالیا جاهای دیدنی بسیاری وجود دارد ، ما این نقاط دیدنی را برای سفر های یکروزه شما پیشنهاد میکنیم.آبشار دودان بلند ، 14 کیلومتری شمال شرقی ، در نوع خود بی نظیر است ، چرا که شما می توانید در پشت آبشارها راه بروید.

در مسیر ساحل لارا ، 10 کیلومتر به سمت شرق ، آبشار دودان کوتاه قرار دارد که مستقیم وارد دریا میشود.آبشار کورسونلو و دریاچه نیلوفر واقع در 18 کیلومتری آنتالیا ، مکانهایی هستند که زیبایی طبیعت در آن خودنمایی میکند. ساحل ماسه ای لارا ، 12کیلومتری شرق است ، اما به ساحل سنگی کنیالتی نزدیکتر است که در غرب شهر قرار دارد .

در بخش شرقی کوه کان ، 30 کیلومتری آنتالیا ، غار کارایین قرار دارد که مربوط به دوران پالئو لیتیک ( 50 هزار سال پیش از میلاد ) می شود این منطقه قدیمی ترین مکان ترکیه است. غار دارای یک در ورودی است که با آغاز روز روشن میشود و از سه اتاق متصل به هم عبور میکند.موزه کوچکی در بخش ورودی بقایای غار وجود دارد ، که بیشتر یافته های مختلف این غار در موزه های ترکیه قرار دارند در پارک دوزلر کامی 20 کیلومتری شمال آنتالیا ، گونه ای از آهو و بز کوهی نیز محافظت میشود.


ساحل غربی آنتالیا : ساحل نور

کیمیر ، فاسلیس ، الیمپوس ، فینیک ، آری کاندا ، کاله ، ککوا ، کاس ، کالکان ، پاتارا
کینیک.این منطقه سرزمین شگفت انگیز و طبیعت ارام است که یکی از مکان های درجه یک برای گذراندن تعطیلات به شمار می آید.گوشه ای خلوت یا تفرحگاه زنده می تواند انتخاب شما باشد. خلیج های کوچک و بزرگ خصوصیات خاص خود را دارند که درست پشت ساحل کوههای بی ریج واقع شده اند .از ساحل کونیالی تا شبه جزیره زیبا و قدیمی لیسیان را شکل بخشیده است . تاریخچه این منطقه به نئولیتیک برمیگردد.


سواحل شرقی آنتالیا : سواحل ماسه های طلایی

امکانات مدرن برای توریست ها ، در این سواحل و مناطق تاریخی مکان انتخاب فعالیت های مختلفی را در طول روز فراهم نموده است . این سواحل عبارتند از : برگ ، بلک ، آسپندوس ، پارک ملی کوبرولو کانیون ، آلتینکایا( سلگ) ، ماناوگات ، سیده ، آلاراهان ، آلاینا.

_______________________________________________________

اطلا عات ضروری :

*شهر آنتالیا دارای دو ساحل معروف توریستی است که استفاده از آن برای عموم آزاد می باشد . ساحل لارا که در شرق آنتالیا قرار دارد شنی می باشد.اما ساحل کنی آلتی که در غرب آنتالیا قرار دارد ساحلی سنگی است. درهتلهای موجود درمرکز آنتالیا نقاط مخصوص شنا صخره ای می باشد.

* اگر در فصل تابستان به آنتالیا سفر می کنید، برای حفاظت از پوست خود به هنگام شنا حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

* در طول اقامت خود در هتل موظف به رعایت قوانین آن از قبیل ساعت صرف صبحانه و شام عدم آوردن آشامیدنی و خوراکی از خارج به داخل هتل هستید. همچنین توصیه می شود در صورتیکه بدون راهنما وجدا از گروه درشهرگردش می کنید پولها و اشیا قیمتی خود را در صندوق ایمنی هتل گذاشته و تنها به مقدارمورد نیاز با خود حمل نمایید.

* اگر برنامه گشت های مورد نظر خود را در آغاز هفته ای که به آنتالیا وارد می شوید تنظیم کنید فرصت بهره برداری و بازدید از اماکن

  • ایران - تهران - خيابان شهيد بهشتي، بين انديشه و سهروردي، روبروي کوچه داريوش، پلاک 79، آژانس مسافرت هوايي و جهانگردي شاهين پرواز

  • نشانی :

  • 0098 - 21 - 88507575

  • تلفن:

  • 0098 - 21 - 88508024

  • فکس :

  • 19,950,000 ( بروز رسانی 495 روز قبل )

  • دو تخته هر نفر

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی شاهین پرواز سماء

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    9378

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 54.196.230.37