کارخانجات کمون با بیش از نیم قرن تجربه فوق تخصصی در تولید و صنعت رنگ مو رنگ موی حرفه ای کرامر کالر و محصولات تخصصی درمانی مو لیدینگ کر Cramer Color - Liding Care - Yo - Coloring Fast

شما اینجا هستید : 

 • رنگ مو رنگ موی مردانه( آقایان ) 2011 - یوکالرینگ فست شماره 6

  • www.nimrokh-co.com

  • اطلاعات بيشتر :

  • عدد

  • واحد شمارش :

رنگ موی یوکالرینگ فست
رنگ موی آقایان
رنگ موی مردانه
رنگ موی مخصوص آقایان
رنگ موی سریع
رنگ موی فوری
رنگ موی 5دقیقه ای
رنگ موی بدون آمونیاک(100درصد)
رنگ موی خاکستری
رنگ موی جوگندمی
رنگ مو سال
رنگ موی اصل
رنگ موی مردانه ( آقایان ) حرفه ای
رنگ موی سال2012
رنگ موی خارجی (ایتالیایی)
رنگ موی مد
بهترین رنگ مو ایتالیایی
بهترین رنگ موی آقایان - مردانه

رنگ موی مخصوص آرایشگاهی
رنگ موی حرفه ای
رنگ مویی در 5 رنگبسیار بسیار طبیعی
رنگ مویی با رایحه بسیار مطبوع
تاثیر آن فقط در عرض 5 الی 10 دقیقه
محصول اریجینال ایتالیا

رنگ موی مردانه (آقایان )رنگ موی آقایان بدون آمونیاک یو کالرینگ فست، 80 میل - Kemon - Italy

برای اولین بار در جهان با فرمول اختصاصی بی رقیب در کیفیت و تکنولوژی، رنگ مویی با عصاره ماست که در مقابل پیری ( فرسودگی مو ) محافظت میکند.
طبیعی ترین و استثنایی ترین رنگ موی مردانه در جهان
بدون آمونیاک

رایحه بسیار دلپذیر

سایت اصلی ماجهت دیدن کلیه محصولات :
www.Nimrokh-co.com

در 5 طیف بسیار طبیعی ( جو گندمی )

با طریقه مصرف آسان

مدت زمان رنگ موی مردانه(آقایان) ناثیر آن فقط در عرض 5 الی 10 دقیقه است.

زمان 5 دقیقه بر مو------------------ پوشش 60% موی خاکستری

زمان 10 دقیقه بر روی مو----------- پوشش 80% موی خاکستری

زمان 15 دقیقه بر روی مو-----------پوشش 100% موی خاکستری

رنگ موی مردانه (آقایان)

*********** خواص عصاره ماست ************عملکرد --------------------------------------مواد


آبرسانی 000000000000000000000 لاکتوز

تغذیه کنندگی 00000000000000000 پروتئین ها

محافظت کنندگی 0000000000000000 چربی ها

آنتی اکسیدان و احیاء کنندگی 000000 ویتامین ها و نمک معدنیلطفا یه سری به سایت ما بزنید تمام محصولات ما را همراه با

آموزش می بینید . آدرس سایت ما :

*********************************************
WWW.NIMROKH-CO.COM
*********************************************

در فروشگاه اینترنتی ما در روز های کاری فقط ظرف مدت 2 ساعت کالای خود را درب منزل رایگان تحویل بگیرید.

تلفن دریافت سفارشات : 600 890 22 - 021
مشاوره و راهنمایی : 26 26 117 0912
شماره پیامک اختصاصی : 26 26 117 460 3000

آماده نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هستیم پیامک بزنید.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


آیا هر فصل مدل موی خود را تغییر بدهیم؟
چرا نه؟ لباس ها تغییر می کند، بنابراین مدل مو هم می تواند تغییر کند. اما فراموش نکنید که تنها به دنبال مدل مویی بروید که به صورت و فیگور شما هم بیاید. مثلا اگر مدل موی خروسی با جلوی سر ایستاده و بلند(faux hawk) در یک فصل مد شده است، به این معنی نیست که کسی که صورت بلند و کشیده‌ای دارد این مدل مو را انتخاب کند.

آیا سن انتخاب مدل مو را محدود می‌کند؟
سن در این مورد کاملا بی‌‌ربط است، مدل مو تنها بستگی به نوع مو و سلیقه‌ی شخصی دارد که از آن استفاده می‌کند. بسیاری از افراد مسن و میانسال هستند که کاملا شیک و مد به نظر می‌رسند. بنابراین سن ارتباطی به این موضوع ندارد. البته مطمئنا پدربزرگ شما مدل موی خروسی نمی‌گذارد! اما می‌تواند از مدل های جدید و جالبی که به او می‌آید، استفاده کند.

مدل های موی کلاسیک مردانه که در همه فصول و همیشه می تواند از آن استفاده کرد، کدام هستند؟
انواع مدل موی کلاسیک وجود دارد، اما یکی از مدل‌های موی کلاسیک که امروزه بسیار رایج است، مدل موی ( پریشان) textured است؛ این مدل مو شما را طوری نشان می‌دهد که انگار تازه از خوب بیدار شده‌ایدٰ اما مدلی جالب و زیبا است.


چه مدل موهایی به مراقبت کمتری نیاز دارد؟
مدل موهایی که به مراقبت کمتری نیاز دارد، نتیجه اصلاح موی درست و مناسب است. آرایشگر شما باید بتواند آرایش مناسب مو را براساس شکل صورت و فیگور شما انجام بدهد- چه شما یک صورت کشیده داشته‌باشید یا صورتی پهن و استخوانی- همچنین باید به فرم و بافت موی شما توجه کند. با اصلاح موی مناسب نیاز کمتری به مراقبت از مو وجود دارد.
اما مدل موهایی که به رسیدگی بیشتری نیاز دارد، معمولا مدلهایی است که به خوبی انجام نشده است و باید با به کار‌بردن مواد آرایشی بسیار به شکل خاصی دیده شود. بنابراین آرایش موی بد باعث می‌شود که از مواد آرایشی زیاد استفاده کنیم تا ظاهر موی دلخواه خود را داشته باشیم.
بزرگترین اشتباه آقایان در آرایش مو چیست؟
بزرگترین مشکل افراد در انتخاب محصولات آرایشی مناسب است. به عنوان مثال محصولاتی که بر پایه آب هستند و با نام کرم شناخته می شوند، باعث افزایش رطوبت موی شما می شود و برای کسانی که موی خشکی دارند، بسیار عالی است. محصولاتی که مات هستند و چندان براق نیستند، برای موهای معمولی بسیار خوب است. اگر شما از مواد آرایشی براق بر روی موی معمولی استفاده کنید، ظاهری چرب و روغنی پیدا‌می کنید. شما باید در همه چیز تعادل داشته باشید. بنابراین افرادی با موی خشک باید از مواد مرطوب استفاده کنند تا موی خود را طبیعی‌تر و معمولی‌تر نشان بدهند و آقایانی که موی معمولی دارند باید از مواد مات و غیربراق استفاده کنند.
همچنین از به کاربردن زیاد مواد آرایشی مو خودداری کنید. همچنین زمانی باید آنها را روی موی خود قرار بدهید که موی شما خشک باشد. شما باید همیشه شامپو مناسب موی خود را استفاده کنید، مثلا اگر موی صاف و شلی دارید، از شامپو مرطوب کننده استفاده نکنید، زیرا باعث می‌شود که موهایتان صافتر بشود و به سرتان بچسبد.


آیا رنگ کردن مو برای مردان خوب است؟
در حال حاضر داشتن موی خاکستری برای بسیاری از مردان جالب است و بعضی از آقایان موی سفید یا خاکستری را با موی طبیعی خود ترکیب می‌کنند؛ بسیاری از خانمها این رنگ مو را می پسندند. البته بعضی از مردان هم دوست دارند که موهای سفید خود را با رنگ کردن بپوشانند.


در مورد های‌لایت آقایان هم اگر موی خود را یک درجه روشنتر یا یک درجه تیره‌تر کنند، خیلی واضح و مشخص نمی‌شود که کار متفاوتی انجام داده‌اند و شاید خوب و جالب به نظر برسد

در اینکه خانمها ریزبین و نکته سنج هستند، تقریبا شکی وجود ندارد. اصولا در خلق و خو، اکثر صفات تفضیلی "تر"، مخصوص خانمها و صفات تفضیلی "ترین" در بعضی از آقایان دیده میشود. برای مثال لیوانی را در نظر بگیرید که رویش لکه کوچکی وجود دارد. بعید نیست صد نفر مرد از کنارش بدون اینکه متوجه شوند، عبور کنند اما چه بسا یک زن، در اولین برخورد، پی به آن ببرد. از طرفی ممکن است مردی پیدا شود که از فرط دقت و عمق، شاعر از آب درآید و شعری هم در وصف لکه بگوید!
در این تصویر نشان داده میشود که خانمها چقدر به رنگ شناسی اهمیت میدهند و برخلاف آقایان، محدوده رنگی شان! تنها در هفت رنگ خلاصه نمیشود!
حفظ سلامت موها
آیا فکر می کنید که نوع غذا در رشد موها مهم است؟ بله، مهم است. موی سالم برای رشد، به انواع ویتامین ها و عناصر معدنی احتیاج دارد.
مو تاثیر قابل توجهی بر سلامتی بدن و روح دارد. اگر شما خیلی سرتان شلوغ است ،سریع غذا می خورید و علاوه بر آن استرس زیادی در زندگی دارید، این مسئله باعث می شود که غذاهای سالم کمتر بخورید و موها نشانه های تغذیه نادرست را نشان می دهند.
پس می توان گفت که، رژیم متعادل، نه تنها باعث سلامت بدن و روح می گردد، بلکه از نازک و سفید شدن موها نیز جلوگیری می کند.
ویتامین ها و عناصر معدنی لازم برای سلامت مو
1- ویتامین های گروه B: بهترین ویتامین ها برای رشد و سلامت موها هستند. این ویتامین ها غالبا در غلات سبوس دار، میوه های تازه، تخم مرغ، ماهی، گوشت و شیر یافت می شوند. این گروه ویتامینی، جزو ویتامین های قابل حل در آب می باشند. این گروه شامل:
ویتامین B3 ( نیاسین): باعث افزایش جریان خون در پوست سر می شود.
ویتامین B5 (پانتوتنیک اسید): جلوی کم پشتی موها را می گیرد و به رویش مجدد موها کمک می کند.
بیوتین: از کم رنگ شدن، سفیدی و کم پشتی موها جلوگیری می کند.
ویتامین های B6 و B12: نقش موثری در سلامت موها دارند.
اینوزیتول (جزئی از ویتامین های گروه B ): از رویش کم مو جلوگیری می کند.
پارا-آمینو بنزویک اسید (جزئی از ویتامین های گروه B و ماده ای که اسید فولیک را می سازد): از سفید شدن جلوگیری موها می کند.
2- ویتامین E : برای جلوگیری از دست دادن موها دارای اهمیتی بی نظیر می باشد. ویتامین E یک آنتی اکسیدان می باشد و باعث به جریان انداختن خون در پوست سر می شود. افزایش جریان خون، مواد مغذی لازم را برای فولیکول های مو فراهم می سازد، پس باعث قوی و سالم شدن موها می گردد.
منابع غذایی ویتامین E شامل : آجیل ، مارگارین و روغن های گیاهی مثل: روغن جوانه گندم ، سویا، بادام، گردو، فندق، ذرت، دانه کتان و زیتون است.
3- ویتامین A: دارای نقشی مهم در رشد موها می باشد.این ویتامین برای فولیکول های مو بسیار مفید می باشد. همچنین ریشه مو را چرب نگاه می دارد. ویتامین A در جگر، تخم مرغ، شیر سبزیجات برگ سبز، هویج ، کدو حلوایی، طالبی، زرد آلو، کلم بروکلی ، گریپ فروت و اسفناج یافت می شود.
اما در مصرف این ویتامین باید محتاط باشید، زیرا این ویتامین محلول در چربی است و بدن همانند ویتامین های گروه B ، نمی تواند این ویتامین را بشکند، بنابراین موجب مسمومیت می گردد.
4- ویتامین C : برای سلامت موها بسیار مفید می باشد.
همه ما در مورد خواص ویتامین C برای جلوگیری از سرماخوردگی اطلاعات کامل و جامعی داریم. اما آیا می دانستید که این ویتامین برای مو نیز مهم است؟ مرکبات، کیوی، توت فرنگی ، گوجه فرنگی ، آناناس و فلفل قرمز و سبز، دارای ویتامین C می باشند.
5- روی، منیزیوم و مس: برای رویش و سلامتی موها بسیار مهم می باشند.
عنصر روی برای جلوگیری از نازک شدن و کم پشتی موها بسیار مفید می باشد. عنصر روی با مس ترکیب می شود تا تاثیر قابل توجهی در سلامت موها داشته باشد.
مس، یک ترکیب مهم در رنگدانه های پوست و مو به نام ملانین می باشد. بنابراین این عنصر در جلوگیری از سفید شدن موها دارای اثر قابل توجهی می باشد.
مواد مغذی دارای عنصر روی، عبارتند از: گوشت، تخم مرغ، غلات، آجیل، ماست، ماهی، حبوبات، جگر، قارچ، گردو، سویا و مرغ.
مواد مغذی دارای عنصر منیزیوم عبارتند از: برنج قهوه ای ، اسفناج، بروکلی، آلو، مخمر آبجو، سویا، آجیل، دانه کنجد، گندم، طالبی، موز و سیب زمینی


WWW.NIMROKH-CO.COM

  • - تهران -

  • نشانی :

  • - - 09121172626 - - 09390094842

  • تلفن:

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

بازرگانی مهدی زاده

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    6136

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 54.242.173.200

دفتر مرکزی :

تلفن  : - - 09121172626 - - 09390094842

فکس :

نشانی : - تهران -